wtorek, 15 lipca 2014

Wyniki rozdawajki "na dobry początek"

 

Fenko zamyka rozdawajkę.
I zanim przejdziemy do wyników (część z Was już pewnie zjechała na dół w poszukiwaniu atrakcji), Królowa Moli chciałaby podziękować Wam wszystkim - wszystkim Czytaczom, nie tylko tym, którzy zgłosili się do konkursu. Otóż, za kilka dni, dokładnie 22 lipca, minie miesiąc istnienia bloga. To tak niewiele czasu, w porównaniu z całymi latami, na przestrzeni których recenzenci pocą się, by polecić Wam jakieś książki (a inne odradzić). Jednak dla Fenko to naprawdę wiele, bo wreszcie czuje, że dojrzała recenzencko i Królowa Moli będzie już na stałe.


Przez ten niespełna miesiąc odwiedziliście mnie, w przybliżeniu, 5300 razy! Zostawiliście 170 komentarzy. Królowa ma też 23 obserwatorów i 90 polubień na Fb. Uwierzcie mi, Fenko nie spodziewała się takich wyników po 22 dniach prowadzenia bloga!

Fenko będzie niezwykle wdzięczna za udostępnienia TUTAJ i zapraszanie znajomych do polubienia.

Dziś Królowa stawia sobie wielki cel: osiągnąć 100 tysięcy wyświetleń po roku recenzowania.
Oczywiście w Was fenkowa siła.
I skoro już od początku weszliśmy w świat recenzowania książek z wielkim bumem, to Fenko ogłasza, że odtąd co jakiś czas będą pojawiać się konkursy.

 Przejdźmy do rzeczy, bo pewnie już śpicie!
Fenko chce nagrodzić autorkę poniższego komentarza:

Paulino, urzekł mnie Twój entuzjazm! I żeby jeszcze braciszkowi czytać. Och, powiem szczerze: wyrośnie z niego książkowy molik! Gratuluję zapału i proszę o wysłanie Twojego adresu w mailu. Masz na to trzy dni.

Fenko zżymała się długo, bo miała kilku komentarzowych faworytów, ale dała sobie na wstrzymanie. Wszystkich nagrodzić się nie da. A szkoda, naprawdę, palce świerzbiły. I uwierzcie, wiele tytułów, które Królowej poleciliście, wylądowało na liście książek do zdobycia.

Szczególnie dziękuję Edycie Chmurze, Martusi S i Dżastin - panie, macie u mnie dodatkowe punkciki w kolejnym konkursie. Jeśli znajdziecie się w gronie faworytów (najciekawszych zgłoszeń), spośród których Fenko wybiera zwycięzcę, macie o wiele większe szanse, by wygrać!

Tak oto powyższy zestaw wędruje do Pauliny. Opakowany i owstążkowany. Enjoy!