sobota, 9 sierpnia 2014

Złap licznik!

Przemili Czytacze, mam dla Was małe info!


Licznik odwiedzin nieubłaganie dąży do 10 tysięcy. Z tej okazji (piękna liczba!) postanowiłam nagrodzić tego, kto złapie byka za rogi (a raczej: kto złapie licznik na tej cudownej liczbie). Jeśli uda Wam się wejść na Królową Moli w chwili, gdy statystyka pokaże 10 tysięcy odwiedzin - róbcie natychmiast screen ekranu i podeślijcie do Fenko razem z adresem do wysyłki!

Dlaczego razem z adresem? Bo szczęśliwiec, który złapie licznik, dostanie nagrodę książkową.
Jaka to będzie książka, dowie się tylko osoba nagrodzona - taka niespodzianka! Ale Fenko nie pozostawi Was w niepewności i da pewne wskazówki: 

ta książka to bestseller New York Timesa. Liczy sobie 625 stron (grube tomisko). Zadowoleni będą na pewno fani fantastyki i erotyków w jednym. Jeśli są chętni - łapcie licznik!

I jeszcze coś - jeśli uda Wam się do końca tego tygodnia (zostały niecałe dwa dni!), to Fenko dorzuci małą niespodziankę do paczuszki!

Ów konkurs został ogłoszony już wcześniej na Facebooku. Jeśli więc chcecie być na bieżąco z takimi sprawami, zachęcam do polubienia - TUTAJ. Bo może się okazać, że ktoś Was uprzedzi, zanim dowiecie się o jakimś konkursie bezpośrednio na moim blogu!