sobota, 29 listopada 2014

Wymianka świąteczna!

Hoł, hoł, hoł, moliki!
 Wasza książkowa Królowa zarządza wymiankę na terenie całego kraju.  
Cieszycie się? Mam nadzieję, że pomysł spotka się z jakimś odzewem. Wymiana dojdzie do skutku przy min. 3 zgłoszeniach!

Będę wdzięczna za:
-dołączenie do obserwatorów
-polubienie Fp
-umieszczenie banerka u siebie na blogu. Niech bawią się wszyscy!Proszę przemyśleć swoje uczestnictwo, bo po zgłoszeniu w komentarzu wycofać się nie można. 
Już? No to czytamy zasady!


Prezentem dla naszego odbiorcy ma być coś książkowego + dodatki niezwiązane z książkami!


1. KrólowaMoli to blog książkowy, ale tematyką wymianki nie są tylko książki!
Do zabawy zapraszam nie tylko recenzentów, ale wszystkich blogowiczów! Zgłaszamy się w komentarzu po tym wpisem.

Jeśli nie masz bloga, możesz wziąć udział w wymiance pod warunkiem, że posiadasz profil Google +
W komentarzu powinieneś wkleić dodatkowo link do swojego profilu na Fb.


2. Prezent powinien zawierać akcent książkowy (może to być jedna książka albo nawet dziesięć książek, albo po prostu zakładka książkowa), a reszta to rzecz Waszego gustu: kosmetyki, biżuteria, świąteczne ozdoby, słodkości, coś wykonanego własnymi rączkami, miś-przytulaczek lub to, co kupicie w sklepie. Wybór dowolny - ale pamiętajmy, by sprawić radość odbiorcy!


Edit. Nie uznajemy jako prezentu książek starych, zniszczonych, w bardzo złym stanie (chyba że odbiorca zażyczy sobie pozycji nienowych, wydanych dawno).  Niech nasz prezent ma wartość min. jednej nowej książki (oczywiście warunkiem wymianki nie jest kupno nowych pozycji. W tej cenie mogą zmieścić się dwie-trzy książki z naszej półki, byle w dobrym stanie!). Pamiętajmy o szanowaniu się nawzajem.


3. Prezent powinien być bardzo świąteczny - ładnie zapakowany i taki, jaki Wy sami pragnęlibyście dostać. Niech to będą porządne paczuchy, a nie drobne upominki w kopertach. Jeśli się postaramy, nasze świąteczne podarunki będą niesamowite i wszyscy dostaniemy piękne prezenty!


4. Wszyscy wiemy, jak cudownie jest dostawać prezenty od serca - zrób coś od siebie! Może być to kartka świąteczna albo list, albo cokolwiek wymyślisz dla swojego odbiorcy!


5. Skontaktuj się z osobą, dla której przygotowujesz paczuszkę i postaraj się trafić w jej gust. Odbiorca może przedstawić swojemu Mikołajowi krótką listę swoich marzeń, a Mikołaj może postarać się spełnić niektóre z nich albo po prostu przygotować piękną niespodziankę! Pamiętajmy jednak o akcencie książkowym.6. Wymianka będzie wężykowa (ja wysyłam do X, a X wysyła do Y, a Y do Z).


 7. Zgłaszamy się do 5 grudnia, następnego dnia ogłoszę, kto komu wysyłamy prezent. Wymieniamy się adresami między sobą.


8. Zanim wyślecie prezent, zróbcie zdjęcie i podeślijcie do mnie - postaram się zrobić zestawienie.
t.awanturnica@gmail.com


9. Paczuszki powinny dojść do odbiorcy do 19 grudnia, więc pomyślmy o wcześniejszej wysyłce! Każdy, kto zgłasza się do zabawy, bierze na siebie odpowiedzialność za wysłanie prezentu (odpowiada za to uczestnik, nie organizator), postępujmy więc odpowiedzialnie. Oczywiście zdarzają się wypadki losowe i dotarcie niektórych przesyłek może się opóźnić, ale postarajmy się tego uniknąć :)


10. Kto chce, chwali się wymianką na blogu!Nie łamiemy regulaminu, każdy odpowiada za siebie! Bez względu na swój wiek, jesteś zobowiązany do wywiązania się z zasad konkursu - niech wszyscy dobrze się bawią!

~*~*~*~

Wymianka bardzo szybka, ale od 5 grudnia będziemy mieli dwa weekendy, by przygotować prezenty, więc myślę, że to dość czasu :) Możecie zacząć nawet od zaraz, tak jak ja! Jeśli o czymś zapomniałam, piszcie. Wprowadzę poprawki w regulaminie.

Swoją prawie-książkową zabawę wzoruję na zabawie wymiankowej scrapowiczki Edytki, która jest mistrzynią w tych sprawach :)