niedziela, 14 czerwca 2015

Osiągnij swój sukces w 40 dni

Sukces to ciężka rzecz. Trzeba na niego pracować latami, a kiedy już się go osiągnie, nagle traci on na znaczeniu, bo oto człowieka uderza świadomość, że przez lata tyrania podupadł na zdrowiu, zaniedbał rodzinę i gdzieś po drodze zapomniał, że miał pasję, która dodawała mu skrzydeł. Sytuacja beznadziejna, szczęście nie do odzyskania. Gdzie szukać pomocy? U znajomych, rodziny, terapeuty? A może to prawda, że klucz do sukcesu tkwi w nas i wcale długo szukać nie trzeba? Może wystarczy tylko 40 dni?

Wszyscy mamy jakieś problemy, które przeszkadzają nam w byciu szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. I mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to wina lęku, który wyrósł na glebie naszego dzieciństwa, powoli wyrywając z korzeniami miłość, która jest podstawą każdego sukcesu.

Dopóki człowiek nie pokocha bezwarunkowo i bezinteresownie wszystkich istot, nie znajdzie spokoju. Budda

A co, gdybym podała Wam kody, które wystarczy stosować przez 40 dni, a potem cieszyć się lepszym życiem? Pozbyć się problemów zdrowotnych, nadmiaru kilogramów, lęku, złych nawyków, negatywnego nastawienia do świata? Ilu z Was by skorzystało? Założę się, że większość. 

A więc uwaga, zdradzam sekret.

Kodem jest... prawda.

Tak, brzmi banalnie i już widzę Wasze rozczarowane miny. Zanim jednak zrezygnujecie, pozwólcie, że podzielę się z Wami tym, co w swojej książce Kody sukcesu zdradził Autor. On tę metodę testuje od 25 lat. W ciągu tego ćwierćwiecza nie podziałała na najwyżej 10 osób spośród tysięcy jego pacjentów.


Ta książka może Ci się wydać dziwna, bo podważa wiele utartych poglądów. Może wydać Ci się nudna, bo zanim przejdziesz do praktyki, będziesz musiał pozwolić Autorowi przedstawić Ci mnóstwo teorii. Może Cię wkurzyć, bo uświadomisz sobie, że aby odnaleźć swoje szczęście, wcale nie musisz stoczyć walki z zewnętrznym wrogiem, ale tym, który od lat żyje w Tobie. Wreszcie może Ci się wydawać, że żaden z tych kodów nie działa - ale jeśli będziesz je stosował sumiennie, pewnego dnia zauważysz, jak wiele się w Twoim życiu zmieniło. Tylko dlatego, że miałeś dość odwagi, by poznać prawdę o sobie, zamiast wierzyć w fałszywe zapewnienia o swojej wspaniałości.

40 dni. Podejmiesz wyzwanie?


Za lekturę dziękuję Wydawnictwu Burda Książki