piątek, 2 października 2015

Konkurs. 50 książek za 100 tysiaków

Jeśli zerkniecie na licznik po prawej, przekonacie się, że Królowej Moli wybiło chwalebne sto tysięcy wejść. Z tej okazji Fenko oddaje do Waszej dyspozycji prawie 50 książek z własnych zbiorów. Mam nadzieję, że chętni na konkurs się znajdą, bo to największa taka zabawa na tym blogu od czasu jego założenia.


Co zrobić, żeby wygrać?

1. W komentarzu pod tym wpisem zostaw wyraźne zgłoszenie (np. Zgłaszam się!, odpowiedz na pytanie konkursowe i wybierz książkę ze zdjęcia, jakakolwiek Ci się spodoba (ostatni stos to wydania kieszonkowe, więc jeśli zdecydujesz się na jakąś książkę z tego właśnie stosu, możesz dobrać sobie drugą, również kieszonkową. Nie można wybrać książki normalnej wielkości i kieszonkowej).

2. Obserwuj bloga (publicznie)

3. Polub Fp Królowej Moli TUTAJ

Pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć w komentarzu:

Czy czytałeś kiedyś idealną według Ciebie książkę? 
Podaj jej tytuł i napisz, dlaczego uznajesz ją za wybitną.

Zgłaszać można się do 20 października. Konkurs toczy się równolegle na Facebooku TUTAJ, więc można się zgłosić w obu miejscach, podając różne odpowiedzi.  

Nie odpowiadam za zgubienie przesyłki przez Pocztę Polską. Jeśli wygra więcej niż jedna osoba, zwycięzcy z drugiego miejsca i niżej otrzymują po jednym losowo wybranym egzemplarzu spośród dwóch (jeśli wybierali dwa a nie jeden) które wskazali. Nie ma możliwości wymiany książek na nagrodę pieniężną. Pozycje, które wystawiam w konkursie, są używane.