niedziela, 27 listopada 2016

Wymiana świąteczna - wężykowanie

Jest i wężyk! Pamiętajcie: osoba nad Wami to Wasz mikołaj, a osoba pod Wami - to ofiara, dla której robicie prezent. Adresami do wysyłki i wszelkimi dodatkowymi informacjami wymieniacie się między sobą. Mikołaje - piszcie maile do swoich ofiar! Dobrej zabawy! :)


Magia książek i czar miejsca (katarzyna_gnacikowska@o2.pl)

Aleksandrowe myśli ( aleksnadra@interia.eu)
Czytanie naszym życiem ( ania0134@o2.pl)
Miłka Kołakowska (mozaikaliteracka@gmail.com)
Fenko (w.terefenko@gmail.com)
Ewelina W  (Pplachta.ewelina@gmail.com)
Magda Saska (mmsaskaradwan@gmail.com)
Natalia Pych (nathalie.pych@gmail.com)
Wiktoria ( vicky@miye.eu )
Ola Zuch (olazuch92@gmail.com)
Izabela Rejman ( izabelarejman656@gmail.com )

Rose Belle (mietus1993@poczta.onet.pl)
Elenkaa_ ( enka14@onet.eu)
Gabriela Konieczna ( gabrielakonieczna3@gmail.com )
Joanna Rysiewicz (asia.rysiewicz@gmail.com )
Paulina Stachniak (paulllinusia@tlen.pl  )
Diane Rose (recenzje.d.rose@gmail.com)
Agata P. ( agat_a156@interia.pl )
Julita Sobolewska (julita.sobolewska.93@wp.pl)
Aneta [Grzegorz Pawłowski] ( anadzus@wp.pl )
Monika ( atociwynalazek@gmail.com)
Weronika Chabri ( chabri09@gmail.com )
Lustro Rzeczywistości (lustro.rzeczywistosci@gmail.com )
Okręty Myśli (okrety.mysli@gmail.com )
Malwina Latko (malwinakinia@interia.pl)
Karolina Z (misspositive91@gmail.com )
Kaś Hoffman (malinowa.jagodzianka@gmail.com )
Agnieszka Bruchal (agaaa006@wp.pl )
Zuzanna Gajewska ( szufladopolka@gmail.com )
Klaudia Poniewozik (klaudiaponiewozik00@gmail.com )
Iwona Krak ( iwona_krak@o2.pl )
Sylwia Czekanska (s.czekanska@gmail.com )
Gosia Krak (gosia_krak@o2.pl)
Iza Zięba (izaziebax3@gmail.com)
Fenko (w.terefenko@gmail.com)
Marta Korneluk ( wyplatanki@interia.pl)
Karolina Pluta (oool.pluta@gmail.com)
Julita S-W ( julitka85@gmail.com )
Agnieszka Adamczak (agnieszkamarkuc@gmail.com )
Ewelina Białek (eweb@onet.pl)
Justyna Romanik (justa-Justyna8@wp.pl)
Klaudia Miniszewska-Konkiewicz ( klaudia.konkiewicz@gmail.com )
Magia książek i czar miejsca (katarzyna_gnacikowska@o2.pl)


Sprawdźcie, czy Wasze e-maile są poprawne. Jeżeli zauważycie literówkę w swoim adresie e-mail, znajdźcie swojego mikołaja i napiszcie do niego wiadomość jako pierwsi, inaczej będzie się do Was dobijał bez skutku :) 

Przypominam regulamin TUTAJ
Polubcie TUTAJ, jeśli chcecie otrzymywać przypomnienia (o sfotografowaniu paczki, jej wysłaniu itp.)

Kilka drobiazgów: 
  • mikołaj nie ma obowiązku kupować konkretnych tytułów, których sobie zażyczycie, ale może to zrobić, jeśli chce sprawić swojej ofierze jeszcze więcej radości :) Ma jednak obowiązek trzymać się gatunków, które jego ofiara lubi.
  • Jeśli Wasza ofiara wyśle Wam swoją biblioteczkę na Lubimy Czytać i zobaczycie, które książki już posiada, nie wysyłajcie jej takich samych tylko dlatego, że chcecie się ich pozbyć z półki - podwójne egzemplarze nie są nikomu potrzebne i wcale nie cieszą.
  • Postarajcie się zapakować ładnie prezent i wysłać go na czas. Bądźcie uczciwi wobec siebie. Czy taką właśnie paczuszkę chcielibyście dostać? A może warto coś jeszcze dorzucić? Jeśli wszyscy zrobimy idealne w naszym odczuciu prezenty, wszyscy takie właśnie dostaniemy.
  • Nie zapomnijcie sfotografować paczki, którą przygotowaliście dla ofiary!
A przede wszystkim - dobrze się bawcie! :)